КІНЕЦЬ ВІДБІРКОВОГО ЕТАПУ. ПІДДАВКИ НЕ ВИЙШЛИ! ВИШКА СФОРМОВАНА!, Підсумки п'ятого туру відбіркового етапу , Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

Новина

02 липня

КІНЕЦЬ ВІДБІРКОВОГО ЕТАПУ. ПІДДАВКИ НЕ ВИЙШЛИ! ВИШКА СФОРМОВАНА!

02 липня

КІНЕЦЬ ВІДБІРКОВОГО ЕТАПУ. ПІДДАВКИ НЕ ВИЙШЛИ! ВИШКА СФОРМОВАНА!

АНРЕАЛ — МФК Сервіт
Кількість гравців АНРЕАЛ зашкалювала, не дивлячись на ранковий суботній поєдинок. Проте кількість гравців не переросла у набрані бали. Розпочали з рахунку 0:0, а на 25 хвилині на табло побачили 0:7. Сергій Афансьєв, Сергій Андріїшен, Костянтин Демиденко, Ярослав Намчук, Максим Постолатьєв, Сергій Романовський та Євгеній Савчук. Всі гравці забили по одному голу. Павло Коротенко, у ворота Крючкова, Кучера та Подколзіна забити не зміг, а у свої — зрізав м’яч. Так АНРЕАЛ забив гол престижу на 27-й хвилині, Євген Пустовалов та Олександр Морозюк намагалися покращити ситуацію, але дістатися до очок не вдалося. МФК Сервіт після відбіркового етапу матиме 8 балів.

Протокол и события матча АНРЕАЛ 3 : 7 МФК Сервіт, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 29 червня
 • субота
 • 09:00
Гідропарк Арена
АНРЕАЛ
Фото гравця
Євген Пустовалов
Кращий гравець команди
3
7
МФК Сервіт
Фото гравця
Сергій Афанасьєв
Кращий гравець команди і матчу

Десна — Sensum
Господарі у перший же сезон, намагаються зачепитися за «вишку». Задля потрапляння в еліту, треба було обов’язково перегравати Sensum, ще й в основний час. За перший тайм побачили лише один гол. Точним ударом зі штрафного в дев’ятку відправив м’яч Руслан Горовий. Десна зуміла збільшити власну перевагу до ходу зустрічі й довести матч до логічної перемоги. У підсумку 6:2, три бали відійшли до господарів. Які по закінченню 5-го туру мають 9 балів.

Протокол и события матча Десна 6 : 2 Sensum, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 29 червня
 • субота
 • 10:00
Гідропарк Арена

Lifecell — UNION (BRZ)
Lifecell традиційно для себе дуже погано розпочинають та вмикаються ближче до кінця зустрічі. Ця субота не стала виключенням. Гравці UNION (BRZ) зуміли вийти вперед, але втримати потрібний результат не змогли. Владислав Хмель від власних воріт зрівняв рахунок, а Юрій Голято, який потенційно може стати MVP туру, вивів свою команду вперед фантастичним дублем у ворота гостей. UNION (BRZ) намагалися відігратися, кинувши всі сили в атаку, проте пропустили ще. Під рискою рахунок 5:1 на користь «жовтих».

Протокол и события матча lifecell 5 : 1 UNION (BRZ), Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 29 червня
 • субота
 • 11:00
Гідропарк Арена
lifecell
Фото гравця
Юрій Голято
Кращий гравець команди і матчу
5
1
UNION (BRZ)
Фото гравця
Владислав Примушко
Кращий гравець команди

REZULT — kicker
Приголомшливий початок матчу від підопічних Максима Войтка. Вже на 11 хвилині зустрічі рахунок був 3:0. Дубль від Миколи Каграманова та м’яч від Боженка Володимира подарував надії вболівальникам на потенційну «першу» лігу основного розіграшу столиці незламної держави з пляжного футболу. Олександр Борисков дещо цю надію вкрав, адже двічі реалізував власний момент. Був ще гол Сергія Перевертуна, який в принципі розставив всі крапки над «і». REZULT здобуває перемогу й має шанси на «першу» лігу, потрібно уважно спостерігати за матчами прямих конкурентів.

Протокол и события матча REZULT 4 : 2 Kicker, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 29 червня
 • субота
 • 12:00
Гідропарк Арена
REZULT
Фото гравця
Микола Каграманов
Кращий гравець команди
4
2
Kicker
Фото гравця
Олександр Борисков
Кращий гравець команди

NC Beachsoccer — БРАГА
Матч, який можна було схарактеризувати центральним. Боротьби та інтриги не вийшло. NC Beachsoccer на початок та кінець матчу був просто сильніший. Хлопці гостей билися та намагалися нав’язати свій футбол у який впевнено не хотіли грати господарі поля. У підсумку за «синіх» забивали: Андрій Євдокимов, Олег Щитнік, Нікіта Левченко, Артем Криворучко та Максим Хижняк. Всі футболісти забили по одному голу. Гол престижу з боку БРАГА забив Клименко Ярослав. Брага має сім очок, а їх сьогоднішні суперники матимуть аж 11 балів, та розташовуються на проміжному п’єдесталі відбіркового етапу.

Протокол и события матча NC Beachsoccer 5 : 1 Брага , Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 29 червня
 • субота
 • 13:00
Гідропарк Арена
NC Beachsoccer
Фото гравця
Андрій Євдокимов
Кращий гравець команди і матчу
5
1
Брага
Фото гравця
Ярослав Клименко
Кращий гравець команди

Сервіт U-21 — VPK-Поверхность ТВ
Дуже важливий поєдинок для молоді. За певних обставин, молодіжна команда Сервіт могла опинитися у «вишці» розіграшу 2024, тим самим викинувши за борт основну команду. Задля цього треба було в основний час переграти VPK-Поверхность ТВ. Проблема молодих парубків — нестабільність. Так вийшло у цей матч. Початок гри, повністю за підопічними Руслана Ніфталієва. Два голи й перерва. Кобельчук та Задорожній забили по одному голу. Результат другого — нічия, 2:2. Мельничук та Кравченя проти Кобельчук та Цехмейструка. Заключна дванадцятихвилинка, розпочиналася з мінімальної переваги саме гостей. В’ячеслава Мельничука явно ситуація не тішила, й той почав рішуче діяти. Два голи від капітана Сервіт U-21 та гол від Андреєва, переводять гру в овертайм, бо Задорожній оформивши дубль у третьому таймі забиває в рамку господарів. Додатковий час, на третій хвилині, Дмитро Цехмейструк вирішив, що один бал його команді важливіший та забив. Радість за VPK-Поверхность ТВ, шкода команду Сервіт U-21, шанс на «еліту» був близький.

Протокол и события матча "Сервіт U-21" 5 : 6 VPK-Поверхность ТВ, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 29 червня
 • субота
 • 14:00
Гідропарк Арена
"Сервіт U-21"
Фото гравця
В'ячеслав Мельничук
Кращий гравець команди і матчу
5
6
Закінчено в овертаймі

FC Griffin — NC Beachsoccer U21
Насправді у гостей ситуація зрозуміла. Основний склад потрапляє до «вишки», а значить молодіжна команда опиниться як максимум у «першій». Гадаю, Артем Криворучко може бути задоволений відбірковим етапом своїх хлопців. 2 перемоги в основний час та одна у додатковий. Вісім набраних балів, що допомогли розташуватися на 7 сходинці після п’ятого туру. Битва проти FC Griffin, поки не по зубах. Поки нав’язати боротьбу фавориту чемпіонату не вдалося, хоча основний склад NC Beachsoccer у минулому турі, майже відібрав пальму першості. Після 36 хвилини рахунок майорів 6:1. Хет-трик Максима Войтка, дубль Івана Глуцького та гол від Дениса Сабатюка підвели риску для FC Griffin у відбірковому етапі. Голом престижу відповіли NC Beachsoccer U21. Данило Рудзинський, капітан забив на 13-й хвилині. FC Griffin — переможець відбіркового етапу 2024!

Протокол и события матча FC Griffin 6 : 1 NC Beachsoccer U21, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 29 червня
 • субота
 • 15:00
Гідропарк Арена
FC Griffin
Фото гравця
Максим Войток
Кращий гравець команди і матчу
6
1
NC Beachsoccer U21
Фото гравця
Даніїл Рудзинський
Кращий гравець команди

ДЮСШ-10 — TOZO-PRINT
Похід за трьома балами для гостей закінчився невдало. Хоча розпочалося все досить добре. Вадим Масло забив за TOZO-PRINT, проте на цій ще хвилині був забитий гол від ДЮСШ-10 — Владислав Воронков відзначився у ворота «чорних». А за дві хвилини ДЮСШ-10 вже святкували проміжну перемогу. Костянтин Шапошник автор забитого м’яча на 7-й хвилині. У другому таймі лише один м’яч, Владислав Воронков оформлює дубль на 17-й хвилині, перевагу у два м’ячі підопічні Дмитра Войтенка не втратили, а навпаки збільшили у третьому таймі. Кирило Семекин зафіксував рахунок 4:1. Микола Соколовський не міг піти з пляжної арени без забитого голу, тому у підсумку маємо 4:2. ДЮСШ-10 мають шість балів, на три менше у TOZO-PRINT.

Протокол и события матча ДЮСШ-10 4 : 2 TOZO-PRINT, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 29 червня
 • субота
 • 16:00
Гідропарк Арена
ДЮСШ-10
Фото гравця
Владислав Воронков
Кращий гравець команди і матчу
4
2
TOZO-PRINT
Фото гравця
Микола Соколовський
Кращий гравець команди

Катран — FC STM Kyiv
Щось у гостей справи не йдуть. Взагалі дуже важкий початок та відбірковий етап. Без перемог, нуль балів та остання сходинка у турнірній таблиці. Битва проти «чорноморських акул» мала стати ковтком свіжого повітря, але не стала. Впевнена перемога «акул». Без зайвих питань та варіантів. Шість голів та «сухі» ворота під замком Ярослава Степаненка. Богдан Адаменко, Андрій Мельниченко, Богдан Галич, Дмитро Макаров та двічі Роман Помаранець. Команда гостей відправляється до третьої ліги, баталії будуть загострюватися, а перемоги — попереду!

Протокол и события матча Катран 6 : 0 FC STM Kyiv, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 29 червня
 • субота
 • 17:00
Гідропарк Арена
Катран
Фото гравця
Роман Помаранець
Кращий гравець команди і матчу
6
0
FC STM Kyiv
Фото гравця
Вадим Стаднік
Кращий гравець командиАльтернатива — Viatec
Олександр Корнійчук вирішив, що «Альта» справиться без нього. «Зелені» — справилися! У першому таймі, у повітрі була нотка інтриги, яку господарі швидко розвіяли у таймі номер 2. Друга дванадцятихвилинка та початок третього був за Альтернативою. Зробивши комфортну перевагу, у кінці зустрічі дещо розслабилися, але «Альта» має дванадцять балів у скарбничці, Viatec задовольнився сімома. За «зелених» забивали: двічі Валерій Чернєв та Андрій Пашко, Олег Зборовський, Руслан Козюра, Олег Будзько, Микола Кібиш. Точними ударами у гостей відзначилися: дублем Микола Обіюх, Дмитро Панченко та Сергій Лузан.

Протокол и события матча Альтернатива 8 : 4 Viatec, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 30 червня
 • неділя
 • 10:00
Гідропарк Арена
Альтернатива
Фото гравця
Валерій Чернєв
Кращий гравець команди і матчу
8
4
Viatec
Фото гравця
Микола Обіюх
Кращий гравець команди

BSC ARTUR MUSIC - ФК MAXteam
«Музиканти» повинні були виправдати результат минулого туру у цю неділю. Суперник — ФК MAXteam, який навів шороху на відбірковому етапі. Забравши до свого активу аж сім очок. Останнього дня червня заробити балів «жовтим» не вдалося. Різний рівень, різна гра. BSC ARTUR MUSIC забили одинадцять м’ячів, а пропустили лише один. Бенефіс Ігоря Левченка, шість м’ячів на його рахунку. Двічі Тимофій Листопад засмучував голкіпера ФК MAXteam. Сергій Максимець, Сергій Степаненко та Максим Сягровський забивали по одному разу. Гол престижу на рахунку Рената Чубова. BSC ARTUR MUSIC дихає у спину FC Griffin по закінченню відбіркового етапу.

Протокол и события матча BSC ARTUR MUSIC 11 : 1 ФК MAXteam, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 30 червня
 • неділя
 • 11:00
Гідропарк Арена
BSC ARTUR MUSIC
Фото гравця
Ігор Левченко
Кращий гравець команди і матчу
11
1
ФК MAXteam
Фото гравця
Ренат Чубов
Кращий гравець команди

BSC “Dominos” — 2Т (Трансбуд ТСП)
Останній матч відбіркового етапу 2024. Розклад був вже відомий, аналітики обидвох команд розуміли розклади. BSC “Dominos” потрапляв би у «вишку» за однією умови. Перемога в основний час, але заробити хоча б один бал хлопці у помаранчевому не змогли. Григорій Комар відкрив рахунок. Валерій Директоренко продовжив запал партнера. Рахунок 0:3 зробив Віктор Прокопець, а 0:4 — Олег Мережин. До непристойної цифри на табло, довів Валерій Директоренко, а шостий гол на рахунку Володимира Погрібного. Лише на 36-й хвилині господарі змогли м’яч відквитати. Тарас Самборський забиває останній гол BSC “Dominos” на відбірковому етапі сезону 2024.

Протокол и события матча BSC "Domino's" 1 : 6 2Т ( Трансбуд ТСП ), Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

 • 30 червня
 • неділя
 • 12:00
Гідропарк Арена
BSC "Domino's"
Фото гравця
Тарас Самборський
Кращий гравець команди
1
6
2Т ( Трансбуд ТСП )
Фото гравця
Валерій Директоренко
Кращий гравець команди і матчу