Анатолій Корзюк у команді КАПФ 2019!

Шановні друзі!
Я радий вам представити давнього друга київського пляжного футболу Анатолія Корзюка.
Анатолій у сезоні 2019 підсилює нашу команду і буде допомагати КАПФ та «Місту Спорту» організовувати та проводити Чемпіонат Києва з пляжного футболу 2019!
На даному етапі найгостріше питання – це тренувальні сесії і Анатолій буде зараз розрулювати цей надважливий момент початку сезону.

Ще раз звертаюся до представників команд, у яких був прайм-тайм тренувальних сесій у минулому сезоні! У понеділок ми оголосили старт заявкової кампанії, і багато команд вже навіть проплатили внесок і за тренування до кінця сезону.
Керівники команд обирають за системою «хто раніше проплатив – той і обирає». І це чесно. Тому що зараз «Місту Спорту» потрібні кошти на запуск нового сезону, приведення до ладу після зимової паузу арен та території пляжного футболу. Щоб потім не було образ, а «чого наш час забрали» - скажу, що після мого посту у понеділок, коли я оголосив старт заявкової кампанії, деякі дзвонили і казали: «Ми подумаємо про час, вирішимо десь у травні, держіть цей час для нас, адже ми тренувалися на ньому минулого року, а внесок ми можливо проплатимо, але в кінці сезону і частинами». Інші представники команд, у яких був час на головній арені, взагалі не виходять на зв'язок.

Друзі, без образ – «хто платить першим, той і обирає». До того ж нагадую, що зараз діють знижки. Раджу вам поквапитися і по всім питанням з часом тренєк на «Гідропарк-арені» і полі «Венеція» вирішувати з Анатолієм Корзюком (телефон – 093 588 68 39).

До цього посту я прикріпив файли з розкладом тренувань тих команд, які вже проплатили. Будь ласка, думайте вирішуйте, робить резерв. Дякую за розуміння.