Другий тур КАПФ. Президентські голи, елегантність від Рахно та Марійко проти «монстрів»!

Розпочнемо з групи «В»

Ви знаєте, ще по грі з Griffin-2 (2:5), стало зрозуміло, що Lifecell у цьому відборі точно не буде хлопчаками для биття. Команда дала справжній бій, але за рахунок індивідуальних якостей поступилася фавориту групи. Ці слова про бій і характер були підтверджені вже у першому таймі матчу проти VPK-Fiteat (який в першому турі неочікувано переграв Unreal Atrix). Після 4-ї хвилини матчу рахунок був 3:0 на користь «жовто-блакитних» і, здавалося, що вистава може бути закінченою.  Більше того, після другого тайму рахунок був 4:1, тому особливих ілюзій, з приводу результату матчу не виникало. Голи Білика, Белікова і авто гол Волошина перевернули все з ніг на голову, а гол Колеснікова,  який, як нам здалося, випадково перервав удар партнера по команді, а потім вдало зіграв на добиванні, став «вишнею на торті» цього матчу, зафіксувавши камбек і перемогу VPK-Fiteat – 5:6. Вже другу у цьому сезоні.

Griffin-2, власне кажучи, також здобув другу перемогу поспіль, перегравши АіФ.ua. В цьому матчі все було вирішено ще в першому таймі, який закінчився на користь підопічних Варениці з рахунком 4:0. При цьому сказати, що АіФ.ua здався без бою, буде вкрай неправильно. Хлопці робили все, що було в їх силах, але в деяких епізодах, звичайно, не вистачало індивідуальної майстерності. Зазначимо, що в цьому матчі могли відзначитися обидва Реуцьких: молодший не влучив у ворота з декількох метрів, а от старший, В’ячеслав, забив ефектним ударом через себе. В підсумку Griffin-2 переміг з рахунком 9:3, забивши в двох матчах першого туру 14 голів.

Третій матч цієї групи був найбільш цікавий і емоціональний (про що свідчить три жовті картки для гравців Check Point через неспортивну поведінку). Цей матч можна назвати «дабл камбек або, якщо забивати, то тільки красиво». Check Point активніше розпочав гру, а Микола Лазарєв мав два вбивчих моменти, які він реалізувати не зміг. Але саме з його передачі рахунок відкрив Рахно, який максимально елегантно підкинув м’яч грудьми, а потім пробив через себе (1.10 - https://youtu.be/8yv08lUnMjk?t=71). Здавалося, що тепер Check Point буде розвивати свою перевагу, але у «нереальних» були свої плани на цей рахунок. Рафаловський показав, як треба реалізовувати кутові, а Шарковський, як Піппо Індзагі, опинився у потрібному місці і у потрібний час - 2:1. Далі – більше. Іваницький рахунок зрівнює, але Лісовий, реалізуючи пенальті, знову вивів «нереальних» вперед. Вже через хвилину в цей голлівудський сюжет втручається Рахно, забиваючи ідеальний гол сі стандарту, а Шуляковський в додатковий час приніс Check Point перемогу з рахунком 4:3!

Група «F»

МФА дуже гідно виглядав у матчі проти ЧШ-Академіка, а особливо ми хотіли б відзначити Олександра Миколенка, який у воротах цієї команди іноді виробляв просто дива, відбиваючі удари з будь-яких дистанцій. Але саме з його не найкращої передачі МФА пропустив перший м’яч, коли Прищепа максимально точно і, навіть, обережно, переправив м’яч у ворота суперника головою. Власне кажучи, Ростислав забив і другий м’яч ЧША, після чого розпочалося найцікавіше. Голи посипалися, як з рогу достатку, але в основному вони залітали у ворота МФА. Класний гол через себе забив Малімон, потужний удар з напівоберту вдався Лєдіну, а єдиний гол у МФА забив Лось після сольного проходу лівим флангом. Матч закінчився з рахунком 6:1 на користь ЧША, але навіть в такій грі хлопці примудрилися отримати чотири жовті картки.

Для колективу BudmonsteR відбірковий раунд поки що складається не дуже легко. Після перемоги в першому турі у серії пенальті, на цей колектив чекало випробовування у вигляді VIT-2. Точніше, навіть не стільки командою VIT-2, скільки грою проти Артура Марійко. Ось він дійсно в цьому матчі був справжнім монстром на піску. Бився, як лев, як гладіатор, як справжній лідер своєї команди, що у підсумку дозволило йому відзначитися у воротах суперника 4 рази! BudmonsteR, на відміну від попередньої зустрічі, матч до овертайму довести не зумів, тому через не найкращу реалізацію власних моментів поступився з рахунком 4:5.

BSC Aramis, який в першому турі добряче попсував нерви «монстрам», на гру проти Kyiv United прибув в максимально ідентичному складі, але за малюнком гра підопічних Максима Войтка суттєво відрізнялася від першого туру. Все розпочалося з двох ТОП-голів від «столичних»: спочатку Курдас, ледь не від власних воріт, пробив точнісінько в дев’ятку, а потім Ковпак, чумовим ударом через себе, подвоїв перевагу своєї команди! Що цікаво, відбувалося це вже у другому таймі, адже перші 12 хвилин пройшли без забитих голів. Гавриш і Сорочук, своїми голами намагалися внести корективи у гру, але Курдас і Ковпак, які на двох забили 7 голів, були проти такого розвитку подій. У підсумку – 9:3 – друга перемога «столичних».

Група «В»

2-Т – команда, яку краще взагалі не дратувати, адже потім можуть бути величезні проблеми. Саме такий «подарунок» зробили гравці Domino’s, перегравши цей колектив у першому турі (5:4), для своїх опонентів з NC Beachsoccer-Євроформат! Зазначимо, що NC Beachsoccer-Євроформат розпочав гру максимально вдало: Бабюк реалізував стандарт на другій хвилині матчу. Але потім за справу взялися Сандецький і Бакуменко, які за 60 секунд перевернули все з ніг на голову. Інше питання, що точний удар головою від Бабюка майже одразу знову встановив нічийний результат на табло – 2:2. Але потім настав час Жука! Дмитро чекав 21 хвилину, аби продемонструвати свою майстерність: за 9 хвилин він оформив хет-трик, фактично знявши усі питання, щодо переможця матчу. Демиденко і Андрейшин забили ще по голу і у підсумку ми отримали перемогу 2-Т з рахунком 7:2.

А ось Domino’s не зміг продовжити свою переможну серію, поступившись Метробуду. Причому перший тайм завершився бойовою нічиєю 0:0, а от далі… Далі були три хвилини, які поховали «помаранчевих». Зубенко спочатку реалізував фактично вихід сам на сам, потім пробив з напівоберту в самісінький кут, а ще через хвилину Тарас Кучер замкнув передачу з правого флангу, як справжнісінькій страйкер – 3:0! До речі, Тарас і Кирило Кучери після цього забили ще по голу, і лише потім ми побачили на авансцені головного героя першого туру – Максима Пухту. Макс цього разу забив лише раз з пенальті, що, як ви розумієте, йог команді не дуже допомогло. Фінальну крапку у матчі поставив Зубенко, який оформив хет-трик – 6:1.

На звання одного з найкращих матчів туру однозначно може претендувати гра між Rezult і Union-Dynamika! Взагалі цей матч із розряду краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Просто зазначимо, що обидві команди тричі виходили вперед і тричі рахунок зрівнювали, закінчивши основний час з рахунком 6:6. Перевернув гру, даруйте за тавтологію, Перевертун, який забив з-під захисника в додатковий час і приніс своїй команді два очки: Rezult і Union-Dynamika – 7:6.

Група «С»

Коли АБіП в першому турі переграв MAXteam з рахунком 9:1, здавалося, що така сама участь очікує і на Дачників. Однак підопічні Варениці дали шалений бій, а перший забитий м’яч глядачі побачили лише на 21-й хвилині матчу, коли Миколюк скористався помилкою голкіпера Дачників, забивши головою. Цей гол, здається, трішки розв’язав ноги обом командам, адже далі ми побачили ще 8 результативних ударів. Кобельков забив після відмінної передачі з ауту буквально через хвилину, ще через 30 секунд Білик, який виконував функції голкіпера, відміно пробив від своїх воріт – 2:1. Одразу після цього Дачники ламають хід гри: Гордієнко на досвіді виграє боротьбу, забиваючи ударом в дальній кут, а трохи згодом Циганик відмінно реалізує стандарт – 2:3. Обмін голами продовжувався до останньої хвилини матчу, на якій був рахунок 4:4. Але за декілька секундо до фінальної сирени, Мудрицький своєчасно опинився біля воріт суперника, зігравши на добиванні і вирвавши другу перемогу для АБіП – 5:4.

MAXteam у другому турі поспіль пропускає 9 голів (перший матч – 1:9). Цього разу від Viatec, який судячи за все, перебуває у відмінній формі. В цьому матчі все фактично було вирішено у перші три хвилини: Гаврилюк реалізував стандарт, Корольчук, обігравши майже увесь захист опонентів, подвоїв перевагу Viatec, а Совенко, потужним ударом майже з центру поля, зробив рахунок 3:0. Далі була справа техніки, з якою Viatec впорався на відмінно. Єдиною світлою плямою у грі MAXteam, безумовно, був Рижко, який оформив дубль. Тим не менш, підсумковий рахунок гри (9:3) говорить сам за себе!

Вища ліга

Сервіт дебютує у Вищій лізі з перемоги. Причому з вольової перемоги! Гра проти NC Beachsoccer складалася дуже непросто, адже Зборовський вже на 5-й хвилині матчу скористався помилкою захисту опонентів, відкривши рахунок – 0:1.  Але потім Сервіт, призвичаївшись до нового сезону, увімкнув максимальні швидкості: спочатку Щериця зрівняв рахунок ударом зі стандарту, потім Глуцький потужно пробив з центру поля і, нарешті, Атаманенко, ледь не розірвав сітку, зігравши на добиванні. Останнє слово було все ж за NC Beachsoccer,  складі якого Щитник забив останній гол в матчі – 2:3.

Artur Music не зміг реабілітуватися за мінімальну поразку в першому турі, програвши VIT. Усі основні події в цьому матчі розверталися у другому таймі. Спочатку Шайдюк, якому дісталося в боротьбі з суперником, все ж таки зміг реалізувати стандарт, а VIT вийшов вперед. Більше того, вже через три хвилини Максим Войток продемонстрував дива координації, в два дотики увігнувши м’яч у ворота своїх опонентів – 0:2. Здавалося, що до перемогу рукою подати, але тут відбулася помилка голкіпера VIT, після якої Шклярук відправив м’яч у ворота суперника – 1:2. Тим не менш, «жовті» не запанікували», а навпаки спокійно забили два голи. Побивайло розстріляв ворота суперника з декількох метрів, а Галицький своєчасно опинився на добиванні – 1:4. В час, що залишився команди обмінялися голами, але VIT все ж таки довів справу до першої перемоги в сезоні – 5:3!