Компанія "Parimatch" - партнер Асоціації пляжного футболу України та національної збірної!

Національна збірна команда України з пляжного футболу в найближчі тижні виступає на найважливіших турнірах сезону 2016 року.

Так, сьогодні, 25 серпня, у курортному містечку Катанія, в Італії стартувала фінальна частина чемпіонату Європи з пляжного футболу, а вже з 2 вересня усі європейські збірні зберуться у Венеції на відбірному турнірі Кубка Світу ФІФА, що пройде з 24 квітня по 5 травня 2017 року на Багамських островах.

Напередодні цих подій компанія "Parimatch" і Асоціація пляжного футболу України оформили договір про партнерство.

Представник TM "Parimatch" Вадим Місюра: «Підтримка пляжного футболу України стала для нас ще одним важливим кроком на шляху створення новітньої спортивної системи в Україні. Асоціація пляжного футболу України є одним з прикладів якісного спортивного продукту й ми, як партнери, зацікавлені в його подальшому розвитку. Впевнені, що наше партнерство допоможе Асоціації досягти результату. Разом вболіваємо за Національну збірну України та бажаємо пробитися у фінальну частину Кубку Світу-2017».

“Дякуємо TM "Parimatch" за допомогу пляжному футболу. Оформлений контракт дозволить нам вирішити низку поточних завдань", - зазначив президент та генеральний менеджер АПФУ Сергій Харченко. "Розраховуємо на стратегічне партнерство в майбутньому на шляху досягнення мети "Україна - найсильніша держава в пляжному футболі”!