Огляд матчів 12 червня Вища ліга Чемпіонату Києва з Пляжного футболу 2021

Короткий огляд матчів Вищої Ліги Чемпіонату Києва з Пляжного футболу 2021

3 тур

NC beachsoccer- FC Alternativa

12 червня 10:30

1 тайм розпочався з атаки НЦ Бічсокер, обидві команди були настроєні дуже войовничо. В 1 таймі Олег Щитнік передає довгий пас на Олега Будзько , тей забиває гол !1-0

Буквально через пару хвилин Будьзко влучним пасом від Максима Хижняка забиває другий гол 2-0

Пас Артема Криворучко на Максима Хижняка, який передає його на Олега Зборовського- 3-0!

Альтернатива не хотіла так легко здаватись, Олександр Коноваленко у відбіорі забиває красивий гол. 3-1! В тей час Олег Зборовський забиває четвертий гол . у відповідь Крістіан Турку дальним пострілом робить 4-2!

Третій тайм розпочинається з гола від Олега Будзько,який отримав довгу передачу від воротаря НЦ бічсокера Дмитра Міхєєва і реалізував її. 5-2!

На останніх хвилинах матчу Олег Сіренко отримує шанс пробити пенальті і йому це вдається 3-5!

Матч закінчено ,на користь НЦ Бічсокер.

*****

MFC Servit - FC Griffin

12 червня 11:45

Матч розпочався з атаки команди Сервіт. Команди обміновались гострими контратаками і першим забиває Костянтин Макєєв, дальнім пасом від воротаря своєї команди- Володимира Гладченко. 1-0!

ФК Гріффін не відстає, Олександр Колесніков забиває красивий гол, який відскоком від стійки воріт потрапляє в сітку.рахунок стає 1-1!

Кількість ударів в ворота ФК Гріффін зашкалювали, але Андрій Неруш став гравцем матчу. Він ловиви неймовірні м'ячі , та не давав суупернику протистнутись далі в рахунку! Гра була серйозна і гаряча!

в 2 таймі Олексій Іллічов зі штрафного пробиває і рахунок стає 2-1 на користь ФК Гріффіна! Як не намагались обидва комнади змінити рахунок на більший в 2 таймі- він залишився тим же.

Глядачі отримали від матчу море емоцій! Дивитись чудовий пляжний футбол у виконанні таких сильних команд- це справжнє свято!