Огляд матчів 6 червня Відбірковий етап 2021

Матч 2TK - NC beachsoccer 2

5-0

2TK розпочали з перших хвилин розпочали з атаки та в 1 таймі зразу забили 4 голи !

Відзначились Євген Саківський,Ярослав Степаненко, Володимр Негель та Дмитро Жук . В 2 таймі один гол забив Ярослав Аксенов.

НЦ Бічсокер 2 як не боролись, не змогли забити ні одного гола, 5-0 так і закінчили третій тайм.

Порушення: Бутко Ярослав (НЦ Бічсокер 2) - неспортивна поведінка

***

ФК Гриффін 2- Unreal Mobby

9-1!

Незважаючи на ливень зранку неділі , справжній трилер  здійснила команда  Грффін 2 для суперника! Хет тріком відізначився Реуцький Ярослав, та дублем Малиш Олександр.

Голи забивались як зі штрафного, так з кутового, так і з центру поля. Команда Unreal Mobby боролась як могла, Олександр Рафаловський забиває гол. Але рахунок вже не можливо було змінити на більший.

9-1 закінчився матч на користь Гриффін 2!

****

Цікавий матч відбувся між командами Rezult - Lifecell

2-1

Можливості команд були рівними. Обидві команди показали гідну цікаву  гру.

В 1 таймі гол забив гравець Rezult Данило Акуленко, в 2 таймі Ігор Хардіков. Команда Life cell в 3 таймі наздогнала суперника, Олег Старосвицький забиває красивий гол головою, але вирівняти рахунок не хватило часу.

2-1 на користь Rezult!

****

Матч FC Viatec - Soccer U 23

7-5

Дуже захоплюючий матч показали обидві команди! Та дуже інтригуючий.По одному автоголу з кожної команди.

За Viatec дубль забиває  Меша Олександр. По голу забили Обіюх Микола, Байдак Ігор та Гербут Сергій та Литвин Володимир.  Soccer U 23 постійно наздоганяв свого суперника в кількості голів, дубль провів Олександр Корнійчук, та по голу забили Ярослав Куріненко, Березін Микола.

Але перемога залишилась з FC Viatec 7-5!