Підсумки третього туру КАПФ: легенда про Шовкошитного, Domino’s вже не потрібен Пухта та перша поразка Метробуду

Вийшло так, що наш ігровий вікенд розпочався, ще в п’ятницю, адже Sensum і FC Dynamika догравали матч попереднього туру. «Адвокати», які зібрали дуже непоганий склад могли розраховувати на позитивний результат, що і підтверджує перемога в першому таймі (2:1). Та й в другому таймі підопічні Корбута вигравали лише в один м’яч (знову-таки 2:1),але у третьому таймі, в якому Sensum, зазвичай, дасть фору будь-кому, «адвокати» отримали п’ять голів у власні ворота, закінчивши гру 3:8.

Далі пірнаємо у суботу.

Перша сенсація чи закономірність? Метробуд, який очолював турнірну таблицю з двома перемогами (15:4), поступився Rezult. Ми говорили в анонсі туру, що команда Юрія Акуленко має характер, що вони і підтвердили у справі. Цього разу знову мінімальна, але вже перемога, 4:3. Зубенко оформив рядовий хет-трик, але цього не вистачило для здобуття залікових балів.

Cервіт здобув другу перемогу поспіль в рамках Вищої Ліги, здолавши Альтернативу – 2:0. На нашу суб’єктивну думку, одним з головних героїв матчу можна вважати кіпера Сервіту – Тараса Коваленко. По-перше, саме він більярдним ударом відкрив рахунок у матчі. По-друге, він буквально видряпував м’яч з під ніг гравців Альтернативи і, по-третє (хоча це вже притягнута за вуха), саме після його передачі розпочалася атака, в якій Макєєв і Бич організували переможний гол – 2:0.

Друга гра Вищої ліги вийшла в п’ять разів результативнішою. NC Beachsoccer і VIT подарували вболівальникам справжнісіньке шоу! VIT розпочав настільки активно, що була чітка думка про те, що NC Beachsoccer буде непереливки: спочатку черговий гол забив Шайдюк, а потім гол «в роздягальню» оформив Галицький. Однак в перерві VIT провів серйозну чоловічу бесіду і тут почалось… Хоча, спочатку третій гол забив Бутко, а потім розпочався найголовніший камбек туру. VIT забив шість у відповідь, на що суперник відповів лише одним результативним ударом від Шайдюка… 6:4! Про такі матчі краще не читати, а бачити: https://www.youtube.com/watch?v=z6PW9c-y6Ng

P.S. VIT не тільки програв матч, а ще й залишився без Ярослава Войтка і Олександра Таразевича, які отримали червоні картки.

Дачники програли третю гру поспіль, але сказати хоч одне «криве» слово в адресу цієї команди важко. По ходу першого тайму хлопці двічі відігравалися, і навіть коли поступалися 2:4, змогли забити гол «в роздягальню». Фактично, лише у третьому таймі, якій закінчився з рахунком 3:1, Viatec вдалося здобути комфортну перевагу у рахунку, але в цілому гра була майже (ключове слова «майже») рівна. Одним з найцікавіших нюансів цього протистояння, на наш погляд, була гольова перестрілка між Олексієм Зубенко (Дачники) і Богданом Корольчуком (Viatec), які забили в звітному матчі по три голи. Одна перемогу була за Viatec – 8:5. Viatec, до того ж, підтвердив статус найрезультативнішої команди групи – 23 голи.

Sensum, який проводив другий матч за два дні, зробив величезний подарунок для свого партнера по команді Олександра Сіленка, який святкував День Народження. Перша перемога «адвокатів» в сезоні співпала саме з цією важливою датою, а MAXteam, в свою чергу, продовжив серію поразок – третя поспіль. Гру для «адвокатів» зробив дует Оліщук – Коробка. Віталій оформив хет-трик, а Максим, що недивно, записав у свій актив чотири голи! У MAXteam по два голи забили Максимець і Перепилиця. Зазначимо, що цей колектив, на нашу думку, провів найкращий матч в сезоні, хоча і поступився на останніх секундах гри, коли Віталій Оліщук головою відмінно зіграв на добиванні – 7:6.

Схоже досить вважати VPK-Fiteat новачком турніру, який тільки призвичаюється до пляжного футболу. Після двох перемог на старті було цікаво, як команда зіграє проти Griffin-2, колективу, в якому фактично кожен гравець ТОП! Та й саме звітне протистояння вийшло вкрай цікавим та результативним. Денис Святокум з VPK-Fiteat, мабуть, вирішив, що за його грою слідкують агенти з команд Вищої Ліги, тому вже на 3-й хвилині матчу він оформив дубль. «Червоні», звичайно, не очікували такого початку від спритного новачка змагань, тому, хоча і зрівнювали рахунок майже миттєво, але вийти вперед змогли лише під кінець першого тайму, який у підсумку закінчився перевагою підопічних Варениці – 4:2. Саме ця перевага в два м’ячі дозволила відчувати себе гравцям Griffin-2 набагато спокійніше. Команда заграла в свій футбол, тому, коли рахунок став 7:3, здавалося, що буде розгром. Проте VPK-Fiteat вкотре проявив характер, забив два м’ячі, і програв з рахунком 5:7. Мабуть, найбільш символічною подію матчу став гол сина президента Griffin-2 Єлисея Реуцького, який в цьому сезоні дебютував у пляжному футболі! Браво! https://youtu.be/OH-N0xzSkB4?t=245

Lifecell, в свою чергу, знову програв, навіть не дивлячись на той факт, що в цьому матчі дебютував (якщо ми не помиляємося саме з дебютом) досвідчений і відомий футзальний голкіпер Михайло Гєвак. Check Point перевершив всі наші очікування, забивши у ворота суперника 10 голів. Розпочав розгром, звичайно ж, Рахно, який не вміє забивати звичайні голи (то бачити треба: https://youtu.be/5O0b4m57urI?t=28), а потім, як понеслось… У складі підопічних Максима Ріпи голами відзначилися одразу вісім гравців, а більше половини результативних ударів було здійснено в третьому таймі (6:0). 10:2 - Check Point неможливо спинити!

Тепер поступово перейдемо до матчів неділі, адже в цей день відбулося 7 цікавих протистоянь.

Перший матч неділі запалив так, що гасити довелося ще довго! 7 голів, 5 жовтих і дві червоні картки! Як вам, друзі?! Знову ж таки, BSC Aramis прибув на гру фактично в оптимальному складі: не було лише Дмитра Каби, який, безумовно, точно підсилив би гру своєї команди. Але втрати VIT-2 були більш вагомі: Марійко, який поховав «мострів» в минулому турі, забивши чотири; Джафаров – людина, яка не потребує представлення та й Музиченко точно прийшовся б в нагоді. VIT-2 вигарв усі три таймі, а Ігор Вангородський «навангував» перемогу своїй команді, оформивши хет-трик! Найцікавіше почалося в кінці, коли арбітрам довелося вилучити Шандора і Балаша Шимона: через друге попередження і образливі вигуку на адресу арбітра, відповідно. Звичайно, не найкраще закінчення матчу, але знаючи цих гравців можемо запевнити, що вони досить швидко холонуть, але на футбольному полі вболівають усім серцем за свою команду. VIT-2, до речі, переміг 6:1.

Якщо в попередньому турі Дмитро Жук забив двічі, хоча в протоколі було написано «хет-трик». Цього разу все було максимально чесно: Діма дійсно забив тричі, зробивши вагомий внесок у перемогу 2-Т над Union-Dynamika. 2-Т більше не помиляється з моменту поразки у першому турі від Domino’s, вигравши другу поспіль гру з рахунком 7:2. Жук і Демиденко забили по три, а Union-Dynamika повністю провалила другий тайм, який завершився з рахунком 0:4. Взагалі у звітному матчі цей колектив, як нам здалося, не грав з таким настроєм, як у попередніх двох турах, не продемонструвавши головного, що є у цьому колективі – характеру.

Хочеться віддати належне колективу АіФ.ua, адже у складі цього колективу багато зовсім юний гравців, які тільки-тільки роблять свої перші кроки у пляжному футболі. Більше того, ця команда робить дуже круту соціальну місію, адже готує нових гравців для нашого чемпіонату. З іншого боку, конкурувати з аксакалом пляжного футболу Unreal-Atrix в такій ситуації вкрай важко, тим паче, коли за перші дві хвилини гри Бавзенюк оформлює дубль. Гра проходила повністю під контролем «нереальних», хоча коли  Назар Миколенко скоротив розрив у рахунку здалося, що хід гри можна змінити… Проте Ташук і Лісовий в середині другого тайму забили по голу, а потім Набок і Войтович вже у третьому періоді розставили все по своїх місцях – 6:1.

Dynamika і АБіП зіграли у матчі, який багато хто з вболівальників очкував з нетерпінням. Обидва колективи підходили до гри з двома перемогами, тому на кону була битва за перше місце в групі. АБіП двічі виходив вперед, але обидва рази підопічні Корбута майже миттєво зрівнювали рахунок. Ключовим, за великим рахунком, став період на останніх хвилинах матчу, коли Шевчук і Сутула забили по голу за 30 секунд і зняли усі питання, щодо переможця гри – 6:3.

В наступному матчі ми дізналися головного бомбардиру звітного туру. Kyiv United здобув більш ніж впевнену перемогу над МФА з рахунком 9:5, а Владислав Шовкошитний оформив у звітному матчі пента-трик, забивши п’ять голів. Міг він забивати і шостий, але іноді перетягував на себе, і загубив декілька непоганих можливостей. Тим не менш, нехай вас не вводить в оману рахунок гри, адже перший тайм МФА провів майже відмінно. Команда двічі скорочувала розрив у рахунку до мінімуму, забивши навіть у «роздягальню» - 3:2. Однак початок другої тайму став справжнім фіаско….За півтори хвилини МФА пропустив тричі і говорити про якусь інтригу було важко. Наостанок зазначимо, якби у МФА були усі гравці, як Сусло (як мінімум, в контексті шаленого бажання), результати команди були б набагато кращими.

Domino’s приїхав на гру проти NC Beachsoocer Євроформат без свого головного бомбардира – Максима Пухти. З усіх шести голів команди, якими вона відзначилася у двох турах, Максим забив… 6! Здавалося, що в такий ситуації саме NC Beachsoocer Євроформат буде в статусі фавориту, але… Сергій Павельчук (голкіпер Domino’s) буквально закохав у себе всіх вболівальників на трибунах, своїми карколомними сейвами. Просто людина-стіна, людина-павук і, мабуть, найкращий голкіпер туру. NC Beachsoocer Євроформат зміг пробити Сергія лише на 32-й хвилині матчу, маючи при цьому купу непоганих моментів. З іншого боку, в захисті у цього колективу проблем вистачало – Дорохов і Мотринчук забили по три голи, що дозволило команді Андрія Романенка здобути впевнену перемогу – 7:1.

Від останнього матчу туру ми особисто очікували справжньої битви, що в цілому і вийшло. ЧША приїхав на матч проти «монстрів» без цілої когорти важливих гравців, але саме команда Шуфрича виграла перший тайм, завдяки відмінній реалізації пенальті від Дзисюка – 1:0. І все б нічого, але другий тайм вийшов дуже невдалим. Спочатку Крошан в буквально сенсі слова, протаранивши захисника, точно пробив з правого флангу, а потім супер удар вдався Потапову – 1:2. І це, додайте, нереалізований пенальті від Савенко. А потім за справу взявся маестро Заворотній, який спочатку забив дальнім ударом у самісінький кут, а на початку третього тайму класно пробив через себе.  Малімон (якому діставалося всю гру від суперників) та Лєдін (який забиває другий матч поспіль) два м’ячі відіграли, але на більше часу не вистачило – 4:3. Перша перемога «монстрів» в основний час.