Результати та огляд матчів 13 червня Відбірковий етап 2021

До вашої уваги результати Відбіркового етапу 13 червня

Короткий огляд матчів

1. Євроформат -2 ТК

0-9

«2 ТК» штормом пройшлись по молодій команді Євроформат. «2ТК» взагалі сильна команда , Дмитро Жук забив покер , Бровко Дмитро 3 гола та дублем відмітився Сергій Степаненко . Як Євроформат не створював моменти для реалізації хоч одного голу , оборона 2 ТК стояла на варті весь час .

Сукур Іван з Євроформат отримав попередження за неспортивну поведінку .

2. Soccer U 23- Union Dynamika

3-6

Soccer U 23 розпочали гру непогано з голу , дуже амбіційна команда з молодих гравців , але гравці з Юніон Динаміки , особливо Іван Кузніцов, який забив хет-трик , не давали гравцям з Соккера пройти далі .

Попередження отримали Дудар Олександр з Юніон ( неспортивна поведінка ) та Куріненко Ярослав ( з Соккеру)

3.  Unreal Mobby -Дачнички

4-6

Ель класико сьогоднішнього дня , так можно назвати цей матч

Хет триком відзначився гравець Unreal - Олексій Лісовий та так само - гравець ФК Дачнички -Пилипенко Олександр

Але досвідчених гравців таких як Зубенко та Завертаний , які забили голи на останніх хвилинах - неможливо будо збити з ніг .

4. Check Point -Rezult

4-2

Захоплюючий матч , в якому важко будо вгадати переможця . Rezult розпочав гру голом з першої хвилини , Сергій Перевертун забив дубль , та Віталій Рахно з Check Point зробив свою справу - два голи перевернули рахунок , в третьому таймі Ігор Магура поставив крапку 4-2 на користь Check Point .

5.  Kicker.com.ua - Lifecell

1-6

Хет трік від Олега Старосвітського та дубль Рубанець Артура , через дві хвилини гол Нетяги - Lifecell напролом шли до перемоги

Попередження отримали гравці Kicker .com .ua Олег Безпрозваний та Лисенко Михайло ( неспортивна поведінка ), згодом Олега Безпрозваного вилучили зі гри

6. Сервіт 2- Динаміка

6-6

дод.час 6-7!

Це було щось

Самий захоплюючий матч дня !

Ніщо не передбачувало такого завершення гри

Третій тайм розпочався під сильним дощем та з рахунком 2-2, Сервіт забиває 3 гол , 4 гол, 5 гол , 6 гол … рахунок 6-2 в середині 3 тайму … та мабуть дуже розслабились.. або ж суперник чекав цього моменту , а якусь долю секунди почалась атака Динаміки - 6-4, 6-5, це все за лічені хвилини до закінчення третього тайму , 6-6…!!! Це приклад , як треба вірити в свої сили . Незвичайний футбол !!! Додатковий час!

Джафаров Дмитро через себе забиває гол !!

Рахунок 6-7 в екстра таймі на користь FC Dynamika !

Дякуємо всім командам за красивий футбол!!