Україна таки отримала право зіграти на Всесвітніх пляжних Іграх!

Збірна України таки візьме участь в перших Всесвітніх пляжних іграх, які пройдуть в Катарі з 12 по 16 жовтня 2019 року. Це стало відомо після відмови збірної Катару від виступу на домашньому турнірі.

Ви пам'ятаєте, що спочатку Всесвітні пляжні ігри мали відбутися в Сан-Дієго (США), але пізніше були перенесені АНОК через фінансові проблеми, що виникли у американської сторони при підготовці до Ігор. Збірна України стала п'ятою в європейській кваліфікації і повинна була поборотися за перепустку на Ігри з третьою командою американського відбору в стиковому матчі. Тепер же, через відмову Катару, і п'ята команда Європи, тобто Україна, і третя команда Південної Америки, яка визначиться пізніше, отримають право зіграти на перших Всесвітніх пляжних іграх.

Крім того, оголошено про відсутність відбірних турнірів в Азії та Океанії. Азія в Катарі буде представлена ​​трьома найкращими за рейтингом командами континенту: Іраном, Японією і ОАЕ, а від Океанії на Ігри потрапила збірна Соломонових островів, так як лідируюча в регіоні збірна Таїті не є представником окремого Національного олімпійського комітету, а виступає в якості частини НОК Франції.

Таким чином, список учасників Всесвітніх пляжних ігор на даний момент виглядає наступним чином: Іспанія, Італія, Росія, Швейцарія, Україна (Європа), Іран, Японія, ОАЕ (Азія), Сенегал, Марокко (Африка), Соломонові острови (Океанія). Інші п'ять учасників турніру визначаться за підсумками відбіркових турнірів в Південній Америці, а також Північній і Центральній Америці та країнах Карибського басейну.

 

Прес-служба КАПФ