Вже цими вихідними стартує літній чемпіонат Києва!

Вітаємо усіх шанувальників пляжного футболу, які сумували за нашим улюбленим видом спорту!

Незважаючи на цей непростий для нашої країни час, ми вважаємо, що потрібно поновлювати змагання, задля повернення до нормального життя та можливості отримання ігрової практики гравцям національної збірної, которі вже за три тижні представлятимуть нашу країну на відбіровому етапі Євроліги 2022 у португальському Назаре.

Тому, користуючись наказазом Міністерства молоді та спорту №1587 від 28 травня 2022 року, який дозволив проводити спортивні змагання "в окремих місцевостях з дотриманням умов безпеки, передбачених законодавством про воєнний стан", вирішено було з 11 червня розпочати проведення літнього чемпіонату Києва з пляжного футболу, який пройде за досить цікавим новаторським регламентом. 

Усі, мабуть, вже чули про реформу футбольної Ліги Чемпіонів, яка з 2024 у груповому турнірі переходить на "швейцарську" систему змагань, і КАПФ вирішила йти у ногу з часом та протестувати дану новаторську систему у нашому літньому турнірі. Детальніше про регламент розповімо у наступних новинах, а наразі до вашої уваги розклад матчів на 1 тур:

 

 

Завдяки "швейцарській" системі вже в першому турі на нас чекає кілька цікавих пар. 

Вже на матчі відкриття нас чекає зустріч поміж найтитулованішими командами останніх років: NC Beachsoccer – ФК Альтернатива: чемпіонами України 2021 та 2019 року, які найпершими серед усіх розпочали підготовку до нового сезону та вже встигли взяти участь у Кубку Відкриття 2022.

А завершить перший ігровий день гра поміж Artur Music (чинним чемпіоном Києва) та командою VIT, яка хоч і пропускала минулий сезон, але у 2020 стала чемпіоном України та запросила цього сезону до свого складу безліч гравців національної збірної. 

Пізніше чекайте на більш детальну інформацію, щодо складу команд на літній Чемпіонат Києва.