Заявкова кампанія на сезон 2019 стартує!

Друзі! Сьогодні оголошуємо старт передсезонної кампанії з організації Чемпіонату Києва з пляжного футболу сезону 2019 року!
Весна вже йде на повну і це означає, що наближається новий сезон футболу на піску столичної «Гідропарк-арени»!
Київська асоціація пляжного футболу і центр масового футболу «Місто Спорту» запрошують Вас взяти участь в чемпіонаті Києва, який стартує в перший день літа - в суботу, 1 червня!
Формуються 4 ліги: Вища - 8/10 команд, Перша - 8/12 команд, Друга -8/12 команд, Корпоративна - 8/12 команд.

У новому сезоні:
- вступні внески в порівнянні з минулим сезоном зменшуються від 10 до 20%, залежно від дати сплати Поспішайте – перша «контрольна дата» 15 квітня. До того ж, пріоритет з вибору часу тренувальних сесій буде у тих команд, які оплатили внесок першими! 
- ціна за оренду тренувальних полів не змінилася! 
- терміни проведення з 1.06 по 11.08.19 - 11 ігрових уік-ендів (*завершення планується у суботу 11 серпня, але можливо відбудеться і 18 серпня - в залежності від календаря АПФУ та прохань збірної України з пляжного футболу).
- забезпечується монтаж освітлення на "Гідропарк Бічсоккер Арені" для продовження тренувальних сесій і матчів в прайм-тайм!
- трансляції головних матчів сезону плануються телеканалом «XSPORT» у своєму ефірі; трансляції всіх матчів чемпіонату – на каналі КАПФ в youtube; онлайн-табло на сайті КАПФ www.beachsoccer.kiev.ua.

Заявочна кампанія стартувала і триватиме до 24 травня. Прошу вас поквапитися про час тренувальних сесій - адже у прайм-тайм хочуть тренуватися майже всі, але на всіх цих годин не вистачить. Прошу вас оперативно визначитися з керівництвом та проплатити наперед, щоб застовбити час. Офіційне жеребкування пропонується провести в суботу 25 травня у лаунж фан-зоні «Маракана». Після жеребкування КАПФ/Місто Спорту пригощає на честь святкування дня Києва.

Запрошуємо стежити за офіційним сайтом КАПФ beachsoccer.kiev.ua, офіційною сторінкою в Facebook «Пляжний футбол Києва та України» і оперативно дізнаватися новини про столичний пляжний футбол.

Ми з нетерпінням чекаємо від Вас зворотного зв'язку і зустрічей в Гідропарку.
Із задоволенням завжди готовий відповісти на ваші додаткові запитання особисто - 093 000 19 75