Збірні 5-го туру КАПФ. Від Бузинного до Ятченка

Вища Ліга

Голкіпер: Андрій Бузинний, Альтернатива

До кандидатури Андрія у нас не було жодних питань, тому що він провів не тільки відмінний матч в якості голкіпера, а ще й був дуже корисним в атакуючих діях своєї команди. На рахунку Андрія участь у гольовій атаці Альтернативи, а також відзначився забитим голом, що у підсумку дозволило його команді здобути перемогу з рахунком 4:3.

Костянтин Макєєв, Сервіт

Не дивлячись на той факт, що гру проти «музикантів» Сервіт точно не може занести собі в актив, адже вже у першому таймі хлопці програвали з рахунком 4:1, хоча у підсумку поступилися 4:5… Єдиною світлою плямою у грі «будівельників», як нам здається, був саме Макєєв. Костя зіграв на звично високому рівні і зміг двічі відзначитися у воротах своїх опонентів

Олег Зборовський, NC Beachsoccer

Літаючий Зборовський був найкращим у складі своєї команди в матчі проти Альтернативи. Кількість його ударів через себе важко порахувати на пальцях двох рук, проте він грав не тільки ефектно, а й ефективно: на рахунку легенди пляжного футболу України дубль у ворота суперника. Тим не менш, допомогти своїй команді здобути залікові бали.

Ярослав Горбенко, Artur Music

Голи у ворота Сервіта стали дебютними для Горбенка в цьому сезоні. Більше того, свій дбуль він оформив всього лише за одну хвилину наприкінці першого тайму і, таким чином, не тільки зробив вагомий внесок у перемогу своєї команди, а й наніс суттєвий удар по психології Сервіту, який у підсумку поступився 4:5.

Микола Кібиш, Альтернатива

Здається, гра проти NC Beachsoccer стала першою в пляжному футболі для Миколи в цьому сезоні. Але фактично одразу він показав, що може не тільки приносити користь для своєї команди, а й позитивний результат. Кібиш грав натхненно і корисно, а головне зміг оформити дубль у ворота своїх опонентів.

 

Відбірковий етап:

Голкіпер: Владислав Кіяшко, Lifecell

Ви знаєте, завжди важко пояснити, чому обираєш саме цього голкіпера, якщо, він, наприклад, не забив гол або не відбив пенальті. Проте те, що робив у воротах Кіяшко в матчі проти «нереальних» - це фантастика. Сейв, сейв і знову сейв. Таких епізодів ми нарахували більше десяти, причому нерідко Владислав буквально витягав удари під самісіньку поперечину. Його команда, до речі, в підсумку перемогла 2:1.

Сергій Максимець, MAXteam

Здається, це перший гравець «максимальних» в збірних найкращих гравців туру у цьому сезоні. Тим не менш, на наш суб’єктивний погляд він повністю заслужив своє місце серед когорти найкращих, адже дійсно виділявся своєю грою, націленістю на результат (хоча його колектив і поступився у серії пенальті), а також результативністю. Всі 3 голи MAXteam саме на рахунку Максимця. 

Ростислав Сачок, АБіП

Це історія про те, що якщо у Ростислава йде гра, зупинити цю машину майже нереально. І без того він є лідером АБіП, проте гра проти Sensum складалася вкрай непросто (2:2 після першого тайму і 100%-ва реалізація моментів Дубея). Проте Сачок своїм прикладом завів партнерів, які у підсумку довели справу до перемоги 9:5, а сам Ростислав оформив покер.

Артур Марійко, VIT-2

Є пропозиція до організаторів: перевірити Артура на допінг. Звичайно, це жарт, але Марійко другий раз в сезоні оформлює покер. Цього разу його чотири голи дозволили здолати в дуже напруженому матчі ЧША з рахунком 6:5. Більше того, саме ця перемога стала ювілейною, п’ятою у відборі. Браво!

Володимир Ятченко, Rezult

А ми попереджали в анонсі попереднього туру, що Rezult – не подарунок. Власне кажучи, саме команда Юрія Акуленка не пустила Domino’s Pizza в Першу Лігу. А якщо бути ще більш точним, то це справа рук Ятченка, який у звітному протистоянні оформив дубль і допоміг своїй команді здобути перемогу з рахунком 3:1.

Пресслужба КАПФ