Збірні другого туру КАПФ. Незламний Шульга, Зборовський та його шоу, а також любителі покерів з відбіркового раунду!

Зустрічайте, 10 ТОП-гравців другого туру КАПФ!

Відбірковий етап

Голкіпер: Дмитро Шульга, Метробуд

Про самовіддану гру Шульги вже давно ходять легенди. Де б Діма не грав: на піску чи на паркеті, на синтетиці чи на асфальті, він завжди буде грати, якщо хочете, до останнього подиху. Гра проти Domino’s була саме такою, а фотографія, яка розташована зверху, підкреслює наші слова. До того ж, він пропустив всього лише один раз від Domino’s, який в попередньому турі забив п’ять у ворота 2-Т.

Артур Марійко, VIT-2

Якщо в першому турі ми зробили чимало компліментів на адресу Максима Пухти, то зараз у нас новий супергерой. Марійко намагалися зупинити різними способами (дивись фото нижче), але він все ж таки забив колективу Budmoster 4 голи, допомігши VIT-2 здобути вкрай важливу перемогу з рахунком 5:4.

Олег Сташевський, Rezult

Ви знаєте, друзі, іноді найкращим гравцем туру можна стати, зробивши лише одну результативну дію. В якійсь мірі (підкреслюємо слово «якійсь») Сташевський саме такий гравець. У додатковий час, після трьох таймів виснажливої боротьби, він знайшов в собі сили на останніх хвилинах додаткового часу обробити м’яч, як слід, за секунду розвернутися і точно пробити в кут воріт. Rezult у підсумку переміг – 7:6!

Ярослав Гаврилюк, Viatec

Якщо характеризувати гру Ярослава трьома словами, то це виглядатиме так: майстер дальніх ударів. Усі свої чотири голи у ворота MAXteam він забив виключно ударами з центру поля, а другий м’яч, який Гаврилюк «поклав» у самісіньку дев’ятку, то взагалі шедевр!

Антон Ковпак, Kyiv United

Тут були найбільші сумніви. Ні, питання не в тому, чи заслужив Антон місце в збірній кращих гравців туру! Однозначно – він провів ТОП-матч проти BSC Aramis, але і його партнер по команді Сергій Курдас так само оформив хет-трик. Після довгих суперечок, які майже дійшли до бійки, комітет КАПФ виріши, що за гол бісіклетою саме Ковпак буде у збірній найкращих гравців туру у відбірковому раунді. Але Сергію, тобі також респект!

Артур Марійко, VIT-2

Вища Ліга

Голкіпер: Тарас Коваленко, Сервіт

Той час, який Тарас провів на полі, запам’ятався його крутезними сейвами після стандартів суперника, вдалою грою ногами і, звичайно, кремезною впевненістю, яка передавалася партнерам, які у підсумку здобули перемогу у дебютному для себе матчі сезону з рахунком 3:2!

Олег Зборовський, NC Beachsoccer

Якщо перераховувати всі заслуги Зборовського у матчі другого туру, одного матеріалу точно не вистачить. Олег забив, Олег вів боротьбу не на життя на фланзі проти Щериці, Олег обігравав опонентів так, що дивлячись на це, волосся ставало дибки (все це, до речі, можна переглянути на нашій сторінці у Faceebook). Простіше кажучи, Зборовський робив шоу!

Олег Мозговий, Artur Music

Мабуть, один з тих гравців, які запам’яталися у «музикантів» найбільше. Олег постійно загострював і створював проблеми для оборони суперника. Постійно був на вістрі, тому за своє бажання і наснагу заслуговує на місце в ТОП-5!

Євген Шайдюк, VIT

Справжній майстер, який доводить це звання на піску у кожному турі. В грі проти Artur Music Євген був справжнім локомотивом своєї команди. Саме він відкрив рахунок зі штрафного, хоча перед цим йому добряче дісталося. Саме він забив просто-таки неймовірний гол, ударом через себе у самісінький кут, який остаточно деморалізував опонентів (5:3).

 Юрій Щериця, Сервіт

Не шукайте зради в тому, що одразу два гравці Сервіту в ТОП-5 Вищої ліги. Команд всього чотири, а гравців 5, тому все логічно. Окрім забитого голу і вищезгаданої боротьби зі Зборовським, він постійно шукав можливість створити момент біля воріт суперника. В тих епізодах, коли, здавалося, конкуренцію він вже програв, Юрій бився, як лев, віднімаючи дорогоцінні сили у своїх опонентів.

Пресс-служба КАПФ